ZOSTAŃ PARTNEREM

Zasada sześciu uścisków dłoni

Na Świecie żyje obecnie 7,6 miliarda ludzi. To potężna liczba osób, którą aż nie sposób sobie wyobrazić. Zapewne zastanawiałeś się kiedyś, czy możliwym jest poznanie chociaż części z tych ludzi. Z pewnością poznanie ich wszystkich jest nierealne, jednak jeśli skupisz się na poznaniu pojedynczych jednostek jest to jak najbardziej możliwe. Jak to działa? Każdy człowiek w trakcie swojego życia poznaje przeciętnie 5.000 ludzi. Są to zarówno członkowie rodziny, znajomi z okresu edukacji czy obsługa Twojego ulubionego sklepu. Co zaskakujące, dzięki magii funkcji wykładniczej, wystarczy Ci maksymalnie 6 uścisków dłoni, aby poznać kogokolwiek zechcesz. Niezależnie czy chcesz poznać prezydenta Michaela Jordana, czy iść na herbatkę z Królową Elżbietą II, wystaczy Ci maksymalnie 6 kontaktów z osobami, które pomogą Ci zrealizować swój cel. Wystarczy, że zrobisz pierwszy krok i pomyślisz kto może mieć kontakt do kogoś, kto z kolei przybliży Cię do wybranej osoby

Polcaj usługi Biura rachunkowego TAXIT

Niezależnie od tego czy jesteś introwertykiem, czy też duszą towarzystwa możesz wykorzystać grupę swoich kontaktów nie tylko do spotkania na herbatkę z Królową Wielkiej Brytanii, ale również do bardziej przyziemnych celów. Jedyne, co musisz zrobić, to poświęcić 5 minut, aby zastanowić się kto z Twojego grona znajomych może potrzebować wsparcia księgowego. Być może ktoś jest świeżo upieczonym przedsiębiorcą? Być może ciągle narzeka na księgową? A może zarobił krocie na kryptowalutach i chce teraz mieć uregulowane rachunki z urzędem skarbowym? Jedyne co musisz zrobić, to przekonać go do skorzystania z usług Biura rachunkowego TAXIT

Co zyskujesz?

W programie partnerskim TAXIT dajemy Ci dwie możliwości rozliczenia twoich rekomendacji:

  • Otrzymujesz 50% z pierwszej faktury, którą zapłaci Twój polecony do TAXIT lub,
  • Otrzymujesz 10% z faktur za pierwsze 6 miesięcy obsługi Twojego poleconego w TAXIT

Jak mam polecać TAXIT?

Wystarczy, że Twój znajomy poda nam Twój numer telefonu jako osoby, od której uzyskał rekomendację naszego biura. Twój numer jest jednocześnie Twoim identyfikatorem w naszym systemie i będzie wykorzystywany do kontaktu z Tobą w celu ustalenia warunków rozliczenia.

Jak to rozliczyć?

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, polecając TAXIT wystawiasz nam fakturę, którą my, opłacamy w ciągu 7 dni roboczych od momentu uzyskania płatności za fakturę Twojego poleconego. Jeśli jesteś osobą fizyczną nie prowadzącą działalności nic nie stoi na przeszkodzie, abyś polecał TAXIT. Każde polecenie będzie wymagało podpisania umowy zlecenie. Umowa taka wiąże się z kosztami w wysokości 20,61%. Koszty te zostaną odliczone od Twojego wynagrodzenia.

Czy muszę być Klientem TAXIT?

Biuro rachunkowe TAXIT to z pewnością, jedno z najlepszych biurksięgowych w Poznaniu. Mamy unikalne podejście do Klientów, stawiając ich potrzeby na pierwszym miejscu. Do rekomendowania naszych usług nie musisz być naszym klientem. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i chcesz nas polecać zachęcamy do przeniesienia swojej księgowości do TAXIT. Polecenie na podstawie własnego, pozytywnego doświadczenia zawsze ma lepszą efektywność.

Zainteresowała Cię Nasza oferta?

Polecaj TAXIT jako Klient naszego biura, Zamów Umowę lub dowiedz się więcej dzięki konsultacji z naszym ekspertem