OFERTA

Rozliczamy spółki kapitałowe

W TAXIT wiemy, że biznes to gra zespołowa. Dlatego z przyjemnością rozliczamy spółki oparte o Kodeks Spółek Handlowych. Niezależnie od tego, którą formę działalności wybierzesz, nasz zespół zajmie się księgowością tak, abyś Ty mógł skupić się na prowadzeniu działalności.

Nie masz jeszcze spółki, ale chcesz ją założyć? Zakładając spółkę w TAXIT otrzymujesz dodatkowo doradztwo, które pomoże Ci przygotować spółkę na przyszłość i chronić Twoje interesy jako członka Zgromadzenia Wspólników, akcjonariusza lub Członka Zarządu. Pomagamy również w procedurze przekształcania jednoosobowych działalności gospodarczych w spółki – to dobry krok, jeśli chcesz ograniczyć swoją odpowiedzialność, zwiększyć prestiż swojej marki lub ją skalować.

 

Rozliczamy jednoosobowe działalności gospodarcze

Jeśli wolisz prowadzić firmę w pojedynkę to wiedz, że rozumiemy Twój indywidualizm. Pozwól jednak, że księgowością w Twojej firmie zajmiemy się My. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą na samozatrudnieniu, jesteś freelancerem, osobą na kontrakcie menadżerskim czy też pracujesz jako handlowiec, TAXIT pozwoli Ci myśleć wyłącznie o Twoim biznesie. Z przyjemnością pomożemy Ci dochować wszystkich obowiązków podatkowych, TAXIT to jednak nie tylko księgowość, to również fachowa pomoc i doradztwo. W naszym biurze znajdziesz doświadczony zespół, który pomoże Ci rozwinąć skrzydła. Wiemy, z własnego doświadczenia, że bycie przedsiębiorcą nie należy do rzeczy łatwych, jednak pamiętaj, że Twoja firma i My gramy w jednej drużynie. Twój sukces, w którym z chęcią Ci pomożemy to również nasz cel.

Rozliczamy Bitcoin i inne kryptowaluty

Ekonomia nowej generacji oparta o Bitcoin i pokrewne mu kryptowaluty i tokeny towarzyszy nam od ponad 10 lat. Rynek ten charakteryzuje się dużą zmiennością kursów co sprzyja spekulacji. Mimo istnienia od ponad dekady, mało kto wie w jaki sposób podchodzi do Bitcoin Urząd Skarbowy. Odmienne interpretacje sprawiają, że jako inwestor żyjesz w niepokoju. W biurze rachunkowym TAXIT wiemy jak działają kryptowaluty, rozliczamy podmioty jak i osoby fizyczne powiązane z tą branżą oraz wiemy w jaki sposób wykorzystać kryptowaluty do optymalizacji podatkowej.

Rozliczamy fundacje i stowarzyszenia

W TAXIT wiemy, że na świecie wiele dobrych rzeczy nigdy by się nie wydarzyło, gdyby nie ludzie dobrej woli. Dlatego w naszym Biurze Rachunkowym rozliczamy Fundacje i Stowarzyszenia. Jeśli chcesz czynić dobro lub integrować społeczności to TAXIT jest idealnym do tego partnerem. Wiemy również, że każda organizacja non-profit ma swoją indywidualną charakterystykę, dlatego skontaktuj się z nami bezpośrednio aby ustalić spersonalizowane warunki współpracy.

 

Wspieramy nowych przedsiębiorców

Chcesz zostać przedsiębiorcą ale nie wiesz jak to zrobić? Być może startujesz od “zera”, a może masz już swoją markę osobistą. Tak czy inaczej TAXIT pomoże Ci nie tylko z podatkami. Jako pierwsze biuro rachunkowe w Poznaniu oferujemy program akceleracyjny dla nowych przedsiębiorców oraz tych, którzy chcą skalować swój biznes. Program akceleracyjny to świetne pole do wprowadzania innowacyjnych produktów lub usług. Z chęcią podzielimy się rekomendacją do ponad 2.000 potencjalnych klientów, którzy mogą być zainteresowani Twoimi rozwiązaniami, pomożemy w promocji, w tym ustaleniu kanałów dystrybucji i zaplanowaniu jej strategii. Jako zespół posiadamy również doświadczenie i kontakty, umożliwiające nam pozyskiwanie grantów i finansowania z źródeł zewnętrznych.

 

Tworzymy profesjonalną dokumentację

Prowadzisz firmę lub startup? Chcesz rozwijać swój produkt, usługę lub zespół? Zapewne zorientowałeś się że wraz z rozwojem wykładniczo rośnie też ilość dokumentów, które musisz tworzyć. Od umów z klientami, przez umowy kupna sprzedaży, kontrakty z podwykonawcami czy umowy różnych form zatrudnienia nowych pracowników. To wszystko zabiera Ci bezcenny CZAS, który mógłbyś poświęcić na to, co lubisz najbardziej. Niezależnie jakich umów potrzebujesz, pozwól, że odciążymy Cię w ich przygotowywaniu. Wystarczy, że powiesz nam czego potrzebujesz a my z przyjemnością to dla Ciebie przygotujemy. Możemy dla Ciebie stworzyć zarówno dokumenty i pisma urzędowe, umowy z kontrahentami, pracownikami jak również dokładne procedury, które pomogą Ci zwiększyć efektywność Twojej firmy.

Zainteresowała Cię Nasza oferta?

Zamów umowę już teraz lub wypełnij formularz bezpłatnej konsultacji. Nasz ekspert skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe